Blog modelarski

Blog poświęcony tematyce modelarskiej. ABC modelarstwa - modele do sklejania, modele rc, modele zdalnie sterowane, modele plastikowe - i wiele, wiele innych.

Wpisy

 • niedziela, 24 stycznia 2016
  • Makieta kolejowa

   Witajcie w Nowym Roku. Na wstępie nieco spóźnione życzenia noworoczne, chciałem życzyć Wam pomyślności, wszystkiego najlepszego! W styczniu udało nam się dokończyć prace nad makietą, którą w trójkę budowaliśmy od marca zeszłego roku. Makieta jest gotowa w formie podstawowej, teraz czeka nas dopieszczanie poszczególnych elementów,dokupywanie kolejnych wagonów, zwierząt, budynków i ewentualna późniejsza rozbudowa. Przyznam, że prace nad tą makietą szły całkiem sprawnie, a efekt końcowy zaskoczył nas samych. Makieta jest budowana w skali h0. W tym roku planujemy dokupić trochę taboru i kto wie, może da nam się gdzieś naszą makietę wystawić. Co myślicie o naszej makiecie? Mam nadzieję, że Wam również przypadła do gustu, nieskromnie mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac i chociaż było po drodze kilka potknięć, to teraz wspominamy je ze śmiechem i są nauczką na przyszłość. Oto zdjęcia:

   makietakolejowa1

   makieta_kolejowa_2

    

   makieta_kolejowa_4

   Tak prezentuje się makieta w całości, nie jest największa, ma ok. 1,8 m szerokości

   makieta_kolejowa_6

   makieta_kolejowa_3

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (2) Pokaż komentarze do wpisu „Makieta kolejowa”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   modelarstwoblox
   Czas publikacji:
   niedziela, 24 stycznia 2016 19:51
 • wtorek, 22 grudnia 2015
 • poniedziałek, 30 listopada 2015
  • Pomysł na prezent: 3 modele do sklejania poniżej 100 zł

   Mikołajki za pasem, a i Święta coraz bliżej. Żeby uniknąć świątecznej gorączki i niepotrzebnego stresu związanego z kupowaniem prezentów na ostatnią chwilę, już teraz warto przemyśleć sprawę. Model do sklejania będzie sprawdzonym prezentem nie tylko dla modelarza, ale i osób, które do tej pory nie miały okazji spróbować a nuż załapią bakcyla, no i oczywiście dla dzieciaków. W dzisiejszym poście 3 modele do sklejania poniżej 100 zł. Specjalnie wybrałem trzy różne modele - statek, samolot i lokomotywę oraz trzy różne firmy modelarskie - Dragon, Revell, Italeri, aby każdy znalazł coś ciekawego. Zestawienie przygotowałem wspólnie z internetowym sklepem modelarskim Drim, z którym już wcześniej miałem okazję współpracować, dlatego serdecznie go polecam. No to zaczynamy.

   1. Italeri - 8701 LOKOMOTYWA BR 41

   italeri_lokomotive_br_412

   Motyw lokomotywy, myślę, że idealny na święta Bożego Narodzenia.  Przypomina kultową kolejkę elektryczną. Prezent z duszą. Model do sklejania w skali 1:78. Cena: 59 zł

   2. REVELL - 05404 1:110 HMS BOUNTY

   REVELL__05404_1110_HMS_BOUNTY

   Model statku do sklejania HMS Bounty, zestaw nie zawiera kleju i farb, dlatego trzeba je dokupić oddzielnie, skala 1:100. Cena: 99 zł

   3. Dragon - 5028 IJA FIGHTER Ki61-1 'HIEN' "TONY"

   Dragon_5028_IJA_FIGHTER_Ki61

   Model samolotu do sklejania w skali 1:72. Cena: 81,50 zł

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   modelarstwoblox
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 30 listopada 2015 22:03
 • sobota, 17 października 2015

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny