Blog modelarski

Blog poświęcony tematyce modelarskiej. ABC modelarstwa - modele do sklejania, modele rc, modele zdalnie sterowane, modele plastikowe - i wiele, wiele innych.

Wpisy

 • sobota, 11 maja 2013
  • Blogi modelarskie, które polecam

   Dostaję od Was sporo pytań odnośnie ciekawych miejsc w sieci związanych z modelarstwem. O ile fora i sklepy modelarskie dość łatwo znaleźć, wartościowe blogi o modelach znacznie trudniej. Blogi są prowadzone zazwyczaj przez pasjonatów, którzy na co dzień stykają się z modelarstwem, także posiadają cenne informacje z pierwszej ręki i chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami ze swoimi czytelnikami. Tak więc oto moi ulubieni blogerzy. Kolejność jest całkiem przypadkowa. 

   1. http://modeledosklejania.blogspot.com - Blog o modelarstwie i nie tylko o modelach do sklejania. Autor przede wszystkim prezentuje swoją kolekcję modeli i opisuje plusy i minusy każdego z nich, załapać możemy się także na relacje z budowy modeli. Do tego solidna dawka tutoriali i porad.

   2. http://modelarstwo.wordpress.com - Blog to przede wszystkim fachowe porady dotyczące modelarstwa, obszerne artykuły i relacje z eventów modelarskich

   3. http://normanlim.blogspot.com - Blog modelarski angielskojęzyczny. Zawiera szczegółowe relacje z budowy modeli, tak bardzo przydatne dla początkujących modelarzy.

   4. http://modelerc.wordpress.com/ - Nowinki modelarskie, relacje z budowy modeli i porady, a wszystko to w przejrzystej, miłej dla oka formie.

   To byłoby na razie tyle. A Wy macie jakieś ulubione blogi modelarskie? Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach na dole, chętnie skorzystam z Waszych rekomendacji. Miłej niedzieli! :)

   P.S. 28 kwietnia miało miejsce Otwarcie modelarskiego sezonu lotniczego w Bednarach, na którym miałem okazję zawitać, pozdrawiam wszystkich!

    

   Bednary 2013

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (5) Pokaż komentarze do wpisu „Blogi modelarskie, które polecam”
   Tagi:
   Autor(ka):
   modelarstwoblox
   Czas publikacji:
   sobota, 11 maja 2013 23:32

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny