Blog modelarski

Blog poświęcony tematyce modelarskiej. ABC modelarstwa - modele do sklejania, modele rc, modele zdalnie sterowane, modele plastikowe - i wiele, wiele innych.

Wpisy

 • środa, 17 kwietnia 2013
  • Mój pierwszy model budynku


   Struktura tego modelu była oparta na średnim budynku stacji wywoływanych przez scalescenes. Patrzyłem na wymiary, a następnie sporządził własną wersję w Adobe Illustrator, a następnie drukowanie elewacje na papierze do samoprzylepnych przed przyklejeniem ich do 3mm Foamex. Następnie za pomocą skalpela, poszczególne sekcje zostały wycięte i powłoki budynku były montowane.

    Po wyprowadzaniu struktury kamienia, I następnie zatrzymany dwustronną taśmę do tyłu druku, a następnie zastosowano twarze budynku do kleju, ostrożnie wycinając brzegi i przysłony. Korzystając z tej metody spowodowało plastyczność modelu, jeśli trochę zbyt szorstki na brzegach.
   Szczerze mówiąc, po spędzeniu trochę czasu osobno klejenie na paskach drukowanych dachówek, mam trochę dość tego. Postanowiłem dokończyć dach i zobaczyć, jak to wyglądało na platformie,którą będę budował. Koniec końców, jestem bardzo zadowolony z efektu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   modelarstwoblox
   Czas publikacji:
   środa, 17 kwietnia 2013 20:41

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny