Blog modelarski

Blog poświęcony tematyce modelarskiej. ABC modelarstwa - modele do sklejania, modele rc, modele zdalnie sterowane, modele plastikowe - i wiele, wiele innych.

Wpisy

 • czwartek, 31 stycznia 2013
  • Modele łodzi - przegląd

   Rozpoczynając hobby jakim jest modelarstwo marynistyczne, a w szczególności modele łodzi,  jest ważne, aby wiedzieć jakie modele istnieją. Z tego powodu, ten artykuł pokaże ci różne modele na rynku, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i zainteresowań.

    

   Modele żaglówek

   Modele Żaglówek są świetnym rozwiązaniem, aby rozpocząć w tym hobby. Te modele o wielkości od małych, około 30 cm długości, do dużych ponad metr długości. Żagle są napędem jachtu na wodę dzięki energii wiatrowej.

    

   Modele statków

   Jeśli zastanawiasz się nad tego typu łodzi modelu, należy pamiętać, że jest to trochę droższe niż model standardowy. Główną przyczyną wysokiej ceny tego typu modelu reprezentuje prawdziwych łodzi lub łodzi z bardzo szczegółowo i precyzyjnie realistyczne. Ludzie, którzy są doświadczeni w modeli statków budowlanych wydają się dążyć do tego rodzaju modelu. Dlatego radzimy początkującym zacząć od modelu mniej skomplikowanego.

    

   Modele łodzi

   Jeśli masz już jakieś doświadczenie w budowaniu modeli statków, łodzi to dobry wybór, aby kontynuować hobby. Statki te muszą być skonstruowane cierpliwie i z wieloma szczegółami. Jednakże, kiedy zbudowany, oferuje mnóstwo zabawy dla jego wielką prędkością na wodzie.

    

   Modele suwaków, tzw. slidery

   Suwaki to rodzaj modelu bardzo zabawny i rozrywkowy. Wiele osób stara się zbudować taki model szczegóły są interesujące, że nie spotkałem wcześniej: silnik, który jest dołączony do suwaka, aby dać Ci energii, jest silnikiem samolotu.

    

   Jak widać, istnieje wiele rodzajów modeli statków do wyboru. Przy wyborze rodzaju modelu statku, należy wybrać taki, który pasuje do poziomu doświadczenia jakie masz w tej dziedzinie i który pasuje do budżetu, bo trzeba go kupić. Jeśli podobają Ci się łodzie i poniższych porad możesz zacząć nowe hobby na dobry początek będziesz chcesz odkryć coraz więcej w miarę upływu czasu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   modelarstwoblox
   Czas publikacji:
   czwartek, 31 stycznia 2013 23:02

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny