Blog modelarski

Blog poświęcony tematyce modelarskiej. ABC modelarstwa - modele do sklejania, modele rc, modele zdalnie sterowane, modele plastikowe - i wiele, wiele innych.

Wpis

wtorek, 30 czerwca 2015

Czy model to dobry pomysł na prezent?

Model do sklejania, rc czy nawet gotowy, tzw. die-cast może być świetnym pomysłem na prezent. Decydując się na taki wybór, trzeba jednak temat nieco zgłębić. Niezależnie od tego dla kogo ma być prezent czy dla dziecka czy zaawansowanego modelarza,warto zorientować się w temacie i zasięgnąć informacji w Internecie lub bezpośrednio w sklepie modelarskim. Sprzedawcy chętnie wyjaśnią wątpliwości i pomogą dobrać odpowiedni model.

kolejka_mehano

Kupujemy model dla zapalonego modelarza

Wiedząc, że osoba obdarowywana posiada jakieś hobby, łatwo popełnić gafę kupując prezent z nim związany. Warto mieć na uwadze, że taka osoba wybiera artykuły profesjonalnych firm modelarskich. Zakup modelu - zabawki stanowczo odpada. Warto więc zorientować się w dobrych firmach modelarskich i wybrać model lub akcesoria cenionej wśród modelarzy firmy. Nawet jeżeli mamy ograniczony budżet, lepszym wyborem będą same akcesoria renomowanej marki aniżeli model - zabawka marki X. Jeśli znamy dobrze obdarowywanego, możemy podejrzeć jakie modele znajdują się w jego kolekcji.

Wybór modelu dla dziecka

Tego typu prezenty zazwyczaj okazują się strzałem w dziesiątkę. Możemy wybierać wśród modeli do sklejania (dobre dla nieco większych dzieci, od 10 lat w górę) i kolejek elektrycznych. Tutaj również warto zasięgnąć porady sprzedawcy,by pomógł nam dopasować stopień trudności składania modelu do wieku i umiejętności dziecka. Co do kolejek, polecałbym Mehano kolejki, które nie dość, że wyróżniają się solidną jakością, to i cenowo wypadają bardzo przyzwoicie, najlepiej wybrać zestaw startowy,który w przyszłości będzie można rozbudowywać. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
modelarstwoblox
Czas publikacji:
wtorek, 30 czerwca 2015 20:34

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny