Blog modelarski

Blog poświęcony tematyce modelarskiej. ABC modelarstwa - modele do sklejania, modele rc, modele zdalnie sterowane, modele plastikowe - i wiele, wiele innych.

Wpis

sobota, 28 kwietnia 2012

Modele latające - helikoptery

Obecnie modelarstwo przeżywa rozkwit. Wszystko z sprawą modeli latających, które cieszą się coraz większą popularnością. Modele samolotów czy helikopterów do złudzenia przypominają ich pełnowymiarowe pierwowzory. Dbałość o detale, aparatury sterownicze i jakość  są na coraz wyższym poziomie. Nie jest więc dziwny fakt,że zdobywają rzesze miłośników. Kto nie chciałby spróbować sobie polatać taką zaawansowaną zabawką? :)

Budowa modelu latającego wymaga ogromnej precyzji, wiedzy i dość sporych nakładów finansowych. To właśnie dzięki zaawansowanym technologiom i solidnej jakości wykonania możemy mieć prawdziwą przyjemność ze sterowania takim modelem. Aktualnie bardzo na czasie stały się modele helikopterów, które do tej pory były rzadkością. Dzisiaj coraz częściej widzimy helikoptery rc na sklepowych półkach. Nie da się ukryć, że to właśnie helikoptery przyciągnęły nowych pasjonatów modelarstwa, którzy do tej pory nie znaleźli niczego dla siebie. 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
modelarstwoblox
Czas publikacji:
sobota, 28 kwietnia 2012 12:58

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • modelarstwo-lotnicze napisał(a) komentarz datowany na 2013/05/14 13:03:31:

    Latające modele dają chyba najwięcej rozrywki. A jeszcze jak się doczepi do takiego helikoptera czy samolotu kamerę... Widziałem niedawno film, jak jeden zapaleniec doleciał takim czymś aż na Giewont.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny